Welcome, visitor! [ Login

 

Ofis’de Masaj Keyfi

  • Listed: 27 Ekim 2022 15:12
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul’da yoğun iş temposu ile çalışan iş yeri sahipleri veya müdürler bazen ağrılarından dolayı çalışmalarını düzgün bir şekilde yapamaz toplantılar falan derken, Günün nasıl geçtiğini anlayamazlar ve yoğunluklarından dolayı da hiç masaj için herhangi bir spa salonuna gidemezler bu yüzden de ofise gelen masöz bayan lar ile kendilerini en azından iş yerinde de olsa biraz rahatlatmak isterler peki ofis de sandalye masaj nasıl yapılır?

Aslında buna Omuz masajı yani bölgesel masaj da denile biliniyor.

 

ofise gelen masoz

Pek çoğumuz istanbul masaj kelimesi dendiğinde, ah, bir yapan olsa da yaptırsam.. gibi ifade kullanırız. Ancak anatomi bilgisi olmadan iyi bir sırt masajı yapabileceğinizi ya da yaptırabileceğinizi kesinlikle düşünmeyin. Sırt masajı nasıl yapılır? derseniz, bazı başlıkları ve aşamaları kısaca sizlerle paylaşalım.

 

Omuz kasları masajı: Kullanılacak olan yağ masaj için çok önemlidir. Üzüm köklerinden yapılan yağlar ya da sizin için ne uygun ise işinizi görür. Çok fazla seçenek varsa, en güzel kokulu yağlardan yana tercih kullanın. Omuz bölgesine masaj yapmadan evvel, masajı yapacağınız kişinin dik ve düzgün bir şekilde oturmasına özen gösterin. Sonrasında ellerinizi omuzlarına koyun ve omuz kaslarını kavrayın. Bu kasların en uzunu boyundan omuza doğru uzanan kastır. Herkes bu bölgeye masaj yapılmasından keyif alır. Parmaklarınızı bu kasın üstünde küçük daireler yaparak hareket ettirin. Bir müddet sonra daha sert hareketlerle ovmaya başlayabilirsiniz.

  

460 total views, 1 today

  

Listing ID: 434635a756900fe0

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

> DMCA.com Protection Status DMCA.com Protection Status